NANO Air | grå | Tryk knapper
36,90 €
Tilgængelig, leveringstid: 1-3 dage
Varenummer:
94057
Produktinformation
En gang NANO - altid NANO! Denne fløjlsbløde kappe er perfekt til klipning. Det kombinerer perfekt ekstraordinær lethed og den innovative, farveafvisende NANO-teknologi.
| Kollektion: | NANO |
|---|---|
| Produkttype: | Klippe kapper |
| Farve: | grå |
| Personalisering: | Uden |
| Egenskaber: | Farve afvisene, NANO teknologi, Super let, super blød, åndbar |
| Udstyr: | Kunde venlige skrå lommer |
| Lukketype: | Tryk knapper |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale: | 100 % polyester |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (afhængigt af halsomkreds) |
| Målgruppe: | Dame, Herre |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.