Classic RecYcape | svart | Knappar | Logo Brodyr
Ordinarie pris:
42,80 €
![]() |
![]() |
Tillgängligt, leveranstid: ca. 7 veckor
+ 0,00 €*
Produktnummer:
93033LS
Produktinformation
Du kommer inte känna någon skillnad mot din vanliga kappa - RecYcape erbjuder ett svävande, behagligt tyg som låter klippt hår falla till marken. Klippkappan andas. RecYcape är för närvarande den enda kappa från Trend-Design med 100% återvunnen polyester.
| Produkttyp: | Klippkappa |
|---|---|
| Kollektion: | Classic |
| Färg: | svart |
| Personalisering: | Logobroderi |
| Egenskaper: | Andas, Producerad av 12 återvunna plastflaskor, Profesionell klippkappa |
| Utrustning: | Kundvänlig slits |
| Stängningstyp: | Knappar |
| Storlek(ar): | 135 x 150 cm |
| Material: | 100 % återbrukad polyester (RPET) |
| Halsmått: | ca 60 cm |
| Rygglängd: | ca 50 cm (beroende på halsomkrets) |
| Målgrupp: | Dam , Man |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.

