Classic | ormbunk-grön | Knappar | Text Brodyr
37,80 €

Tillgängligt, leveranstid: ca. 7 veckor
+ 0,00 €*
Produktnummer:
95260TS
Produktinformation
Klassikern bland hårklippningskappor – lätt rynkad och med särskilt hög bärkomfort, denna cape är en grundläggande del av varje salongs utrustning. Den är andningsbar och särskilt väl lämpad för individuell brodyr.
| Produkttyp: | Klippkappa |
|---|---|
| Kollektion: | Classic |
| Färg: | ormbunk-grön |
| Personalisering: | Textbroderi |
| Egenskaper: | Andas |
| Utrustning: | Kundvänlig slits |
| Stängningstyp: | Knappar |
| Storlek(ar): | 135 x 150 cm |
| Material: | 100 % nylon |
| Halsmått: | ca 60 cm |
| Rygglängd: | ca 50 cm (beroende på halsomkrets) |
| Målgrupp: | Dam , Man |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.