NANO Air uni | grå | Hakar
Försäljningspris:
33,21 €
% Ordinarie pris: 36,90 € (10% sparat)
Tillgängligt, leveranstid: 1-3 dagar
Produktnummer:
94025
Produktinformation
NANO teknologi och klassisk elegans - Tillförlitlig färgkappa som får ett slut på tröttsamma fläckar. Unika Nano teknologin ger ett komplett skydd. Kappan blir så gott som ny efter en tvätt i tvättmaskinen.
| Produkttyp: | Färgkappa |
|---|---|
| Kollektion: | NANO |
| Färg: | grå |
| Personalisering: | Utan |
| Egenskaper: | Fläckresistent, NANO teknologi, vattenavvisande |
| Utrustning: | Kundvänlig slits |
| Stängningstyp: | Hakar |
| Storlek(ar): | 135 x 150 cm |
| Material: | 3 % polyurethane, 97 % polyester |
| Halsmått: | ca 60 cm |
| Rygglängd: | ca 50 cm (beroende på halsomkrets) |
| Målgrupp: | Dam , Man |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.