Classic Protect X | sort | Tryk knapper
29,90 €
Tilgængelig, leveringstid: 1-3 dage
Varenummer:
92203
Produktinformation
Sikkerheds kappen: Sikker er navnet for kappen: Protech X. Design og praktisk gør kappen det sikker valg.
| Kollektion: | Classic |
|---|---|
| Produkttype: | Farve kapper |
| Personalisering: | Uden |
| Egenskaber: | Vandtæt |
| Udstyr: | Kunde venlige skrå lommer |
| Lukketype: | Krog lukning |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale: | 30 % polyurethane, 70 % polyester |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (afhængigt af halsomkreds) |
| Målgruppe: | Dame, Herre |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.