Skinny Colour | sort | Tryk knapper
Almindelig pris:
24,90 €
Tilgængelig, leveringstid: 1-3 dage
Varenummer:
92422
Produktinformation
Tiden er endelig kommet: Den trendy design skinny kollektion tilbyder dig nu en luftig, let farvet kappe. Den skinny kollektion står for silkebløde lette stoffer, der tilbyder et godt alternativ til konventionelle kapper, især om sommeren. Med Skinny Color kan du nu starte ethvert farveeventyr. Kappen er vandafvisende og pletter kan nemt fjernes. De praktiske håndslots giver dine kunder frihed til at læse eller bruge deres smartphone under behandlingen. Konklusion: en fantastisk kappe, der ikke bør mangle i nogen salon.
| Kollektion: | Skinny |
|---|---|
| Produkttype: | Farve kapper |
| Farve: | sort |
| Personalisering: | Uden |
| Egenskaber: | vandafvisende |
| Udstyr: | Kunde venlige skrå lommer |
| Lukketype: | Tryk knapper |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale: | 20 % polyurethan, 80 % polyester |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (afhængigt af halsomkreds) |
| Målgruppe: | Dame, Herre |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.