Youngster | Jockey | Tryk knapper
19,90 €
Tilgængelig, leveringstid: 1-3 dage
Varenummer:
92115
Produktinformation
Du kan være en prinsesse på hest, biker på motorcykel gennem route 66, Cool Rockstar eller en astronaut på Mars – Med Youngster kapper kan din drøm bliver til virkelighed. Giv dine børne kunder en oplevelse.
| Produkttype: | Børne kapper |
|---|---|
| Farve: | Jockey |
| Personalisering: | Uden |
| Egenskaber: | åndbar |
| Lukketype: | Tryk knapper |
| Størrelse(r): | 135 x 125 cm |
| Materiale: | 100 % polyester |
| Halsomkreds: | ca. 44 cm |
| Ryglængde: | ca. 60 cm (afhængigt af halsomkreds) |
| Målgruppe: | Børn |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.