Youngster | easy rider | snap fastening
Regular price:
€19.90
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
92116
Product information
Dreaming of being a famous rockstar or an astronaut on Mars? The Youngster cape can make your dreams a reality! This cape will delight customers both big and small. Give it a try!
| Product type: | Children's cape |
|---|---|
| Color: | Easy Rider |
| Personalization: | Without |
| Features: | breathable |
| Type of closure: | Snaps |
| Size(s): | 135 x 125 cm |
| Material: | 100 % polyester |
| Back length: | approx. 60 cm (depending on neck circumference) |
| Neck circumference: | approx. 44 cm |
| Target group: | Children |
Login
No reviews found. Share your insights with others.