Youngster | Jockey | Knappar
19,90 €
Tillgängligt, leveranstid: 1-3 dagar
Produktnummer:
92115
Produktinformation
Som en prinsessa på hästryggen, cool mc åkare på Route 66, en stor rockstjärna på scen eller en astronaut på mars, med Youngster kappan blir drömmen sann. Även de yngre kunderna skall vara nöjda!
| Produkttyp: | Barnkappa |
|---|---|
| Färg: | Jockey |
| Personalisering: | Utan |
| Egenskaper: | Andas |
| Stängningstyp: | Knappar |
| Storlek(ar): | 135 x 125 cm |
| Material: | 100 % Polyester |
| Halsmått: | ca. 44 cm |
| Rygglängd: | ca. 60 cm (depends on neck width) |
| Målgrupp: | Barn |
Logga in
Inga recensioner hittades. Dela dina insikter med andra.