NANO Compact uni | grå | Tryk knapper
Salgspris:
33,21 €
% Almindelig pris: 36,90 € (10% besparet)
Tilgængelig, leveringstid: 1-3 dage
Varenummer:
94032
Produktinformation
Nano teknologi og klassic look - Den unikke Nano teknologi beskytter dine kunder tøj mod farve, lysning og andre behandlige. Nem at holde kappen ren og pæn, bare en vask så er den klar til brug igen.
| Kollektion: | NANO |
|---|---|
| Produkttype: | Farve kapper |
| Farve: | grå |
| Personalisering: | Uden |
| Egenskaber: | Farve afvisene, NANO teknologi, vandafvisende |
| Udstyr: | Kunde venlige skrå lommer |
| Lukketype: | Tryk knapper |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale: | 3 % polyurethane, 97 % polyester |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (afhængigt af halsomkreds) |
| Målgruppe: | Dame, Herre |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.