NANO Compact uni | sort | Krog lukning
36,90 €
Tilgængelig, leveringstid: 1-3 dage
Varenummer:
94018
Produktinformation
Nano teknologi og klassic look - Den unikke Nano teknologi beskytter dine kunder tøj mod farve, lysning og andre behandlige. Nem at holde kappen ren og pæn, bare en vask så er den klar til brug igen.
| Kollektion: | NANO |
|---|---|
| Produkttype: | Farve kapper |
| Farve: | sort |
| Personalisering: | Uden |
| Egenskaber: | Farve afvisene, NANO teknologi, vandafvisende |
| Udstyr: | Kunde venlige skrå lommer |
| Lukketype: | Krog lukning |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale: | 3 % polyurethane, 97 % polyester |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (depends on neck width) |
| Målgruppe: | Dame, Herre |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.